MinistryOfDarkness
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
MinistryOfDarkness

Forumul aliantei Ministry Of Darkness [.:MOD:.]
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Prezentarea membrilor

In jos 
+12
aRMy
Ra1z3r
Walkirya™
Good
AlienGcs *PerfectDemon*
Jack
GabyB
Refuse
{O_o}
Rarespain
DarkPaladin
Apocalypso
16 participanți
AutorMesaj
Apocalypso
Admin
Apocalypso


Mesaje : 50
Data de înscriere : 05/10/2008
Varsta : 36

Prezentarea membrilor Empty
MesajSubiect: Prezentarea membrilor   Prezentarea membrilor Icon_minitimeMier Oct 08, 2008 9:50 pm

Prezinta-te in fata celorlalti si spune-ti "povestea" Smile .Fa-te cunoscut Smile
Sus In jos
https://ministryofdarkness.forumgratuit.ro
Apocalypso
Admin
Apocalypso


Mesaje : 50
Data de înscriere : 05/10/2008
Varsta : 36

Prezentarea membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea membrilor   Prezentarea membrilor Icon_minitimeJoi Oct 09, 2008 8:15 pm

Ok,hai ca incep eu. Ma numesc Cristi,sunt din Braila si am 20 de ani. Sunt student in anul 2 la Facultatea de Drept din Galati si visez la o cariera de functionar public Laughing Laughing =)) ... cum sa nu ... de bitefight nu am auzit pana anul asta in martie cand cineva mi l-a recomandat,confundandu-ma cu un prieten al lui care juca deja bitefight ... in rest,pe langa bitefight ma mai pasioneaza tunning-ul de masini precum si muzica house,dar nu e aici locul sa spun despre pasiuni Razz Razz ... sunt nationalist 100%,nu as pleca din tara nici pe 1500 E salariu pe luna in alta tara, de la 1500 in sus mai discut Very Happy Laughing =)) ... cam atat despre mine,mai astept si pe alti membri sa posteze bounce ... salut Wink
Sus In jos
https://ministryofdarkness.forumgratuit.ro
DarkPaladin
Admin
DarkPaladin


Mesaje : 38
Data de înscriere : 06/10/2008
Varsta : 30
Localizare : Satu Mare

Prezentarea membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea membrilor   Prezentarea membrilor Icon_minitimeJoi Oct 09, 2008 9:21 pm

Salut ! Ma numesc Edy sunt din Satu Mare am 14 ani aproape 15 si sunt elev =)) imi place musica rapp si hip-hopp imi plac fetele blonde sunt un mare fan al automobilelor AUDI ( das auto ) de bitefight am auzit cand s-a facut server 4 atunci mi l-a recomandat un prieten am jucat cam pana la lvl 10 iar apoi m-am lasat pentru ca mi s-a parut o mare porcarie iar acum am inceput din nou pe server 10. cam atat despre mine. cheers
Sus In jos
Rarespain
.:MOD:. member
Rarespain


Mesaje : 6
Data de înscriere : 09/10/2008

Prezentarea membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea membrilor   Prezentarea membrilor Icon_minitimeJoi Oct 09, 2008 11:20 pm

salut ! Ma numesc Rares sunt din Alba-Iulia am 13 ani si sunt elev imi place musica rapp si hip-hop sunt un mare fan al automobilelor.Sunt fan FIFA si BITEFIGHT...fifa joc in campionate si BITEFIGHT PE SERVER 10:P
Sus In jos
{O_o}
.:MOD:. member
{O_o}


Mesaje : 53
Data de înscriere : 09/10/2008
Varsta : 100
Localizare : Uitati-va pe goolge earth ca sa ma vedeti ;)

Prezentarea membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea membrilor   Prezentarea membrilor Icon_minitimeVin Oct 10, 2008 1:49 am

Neatza sunt O_o, sunt dintr`un orasel din VS, ascult muzica aproape toate genurile nu conteaza genul ci melodia [inafara de populara bounce ] am vreo 17 ani, imi place fotbalul[ FORTZA RAPID!] SI CAM ATAT ...
Sus In jos
http://www.rapidisti.ro
Refuse
.:MOD:. member



Mesaje : 3
Data de înscriere : 10/10/2008

Prezentarea membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea membrilor   Prezentarea membrilor Icon_minitimeVin Oct 10, 2008 5:35 pm

Sall Sunt Alex Focsani jud VN am 18 ani am auzit de bitefight de pe net lam descoperit singur Smile) Imi place sa joc bitefight si sa fim o alianta unita , poate nici voi nu suntetzi rasisti Smile) Bft
Sus In jos
GabyB
.:MOD:. member



Mesaje : 3
Data de înscriere : 10/10/2008

Prezentarea membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea membrilor   Prezentarea membrilor Icon_minitimeVin Oct 10, 2008 10:32 pm

salutare...sunt Gabi Baciu din darmanesti Bacau si am 13 ani....imi place muzik de rap hip hop r&b rock(nu satanist) house si altele...despre bite stiu de la un baiat care tot trimitea link sa dau clik si lam intrebat cei cu link-ul ala si mam apucat si yo sa joc...pe server 6:lol: Very Happy ....apoi pe la level 56 mam lasat ca eram varza si nu prea mai aveam timp sa joc...am inceput acum pe s10 si sunt multumit cu merg pana acum.....ata despre mn lol!
Sus In jos
Jack
.:MOD:. member
Jack


Mesaje : 13
Data de înscriere : 12/10/2008
Varsta : 33
Localizare : Romania

Prezentarea membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea membrilor   Prezentarea membrilor Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 10:56 am

Cam ce sa va zic???Razz

Ma numesc Florin
Sunt din Cluj
Am 18 ani
Sunt student


Imi placeau sporturile extreme ... dar m-am lecuit Evil or Very Mad
CS-ul o mare pasiune & Hack
M-a pricep la HTML si sa fac aproape orice la un Sv. de CS

Prezentarea membrilor JPrezentarea membrilor APrezentarea membrilor CPrezentarea membrilor K
Sus In jos
http://www.filelist.ro
AlienGcs *PerfectDemon*
.:MOD:. member
AlienGcs *PerfectDemon*


Mesaje : 4
Data de înscriere : 13/10/2008
Varsta : 114
Localizare : Iad---->Pietre ale iadului pe free

Prezentarea membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea membrilor   Prezentarea membrilor Icon_minitimeLun Oct 13, 2008 6:14 pm

Sal
Ma numesc Claudiu! Sunt din Gura-Humorului jud Suceava!
Bitefight joc de cand a aparut server8! Pe server9 mam invatat sa joc! A iesit varza:))! Mi la recomandat un prieten!lol! Acuma joc mai bine ca el lol! Am devenit dependent de joc:P Nu ma pot lasa de el! Nu as rezista:))
Imi place Very Happy Rap shi HipHop Very Happy
Alianta asta este organizata super! Imi place!
Pe server 12 sper sa jucati shi sa o faceti la fel de legendara;)
Imi plac masinile Porsche! In special Gts, Gta2, Gta3!Razz
Cam atata!
Bft in continuare Smile
Sus In jos
Good
.:MOD:. member
Good


Mesaje : 10
Data de înscriere : 24/10/2008

Prezentarea membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea membrilor   Prezentarea membrilor Icon_minitimeVin Oct 24, 2008 11:05 pm

Ma numesc George...15ani....shi am descoperit bitefight-ul cam de pe sv6...shi de atunci am cont cam pe toate sv Twisted Evil Razz Laughing ...era sa uit sunt din Targoviste...imi place sa mai joc si Counter...cam atat despre mine...
o si era sa uyt viatza!!!....Music is life, no music no life!!!...deci ascult NumaiHip-Hop si Rapp...altceva nu cred ca o sa pot sa ascult
Sus In jos
Walkirya™
.:MOD:. member
Walkirya™


Mesaje : 2
Data de înscriere : 09/11/2008
Localizare : Cluj

Prezentarea membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea membrilor   Prezentarea membrilor Icon_minitimeLun Noi 10, 2008 5:44 pm

Ete na.Ma intitulez drept Csilla si da,sunt unguroaica[aviz amatorilor Suspect ].
Ca sunt din Cluj crek se vede:))Very Happy:D
Is cu biteu` de cateva luni si joc pe s. 9 si 10 sub numele de Walkirya[do'h Idea ]
am 18,studenta la geografie turism.obsedata de muzica[METAL si clasica], viola[e un instrument muzical:))], filme "obscure"[gen Saw sau The Parfume], bauta:)), etc bounce bounce
Sus In jos
Ra1z3r
.:MOD:. member
Ra1z3r


Mesaje : 3
Data de înscriere : 11/10/2008

Prezentarea membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea membrilor   Prezentarea membrilor Icon_minitimeLun Noi 10, 2008 10:29 pm

Salut!Ma numesc Sorin,porecla Nyka,am 14 ani shi sunt din Marasesti-Vrancea!Eu joc bitefight de cand a aparut sv4...numi place muzica shi mam lasat shi de Counter;)...nu mai vreau sa fiu obsedat!
Sus In jos
aRMy
.:MOD:. member



Mesaje : 2
Data de înscriere : 19/11/2008

Prezentarea membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea membrilor   Prezentarea membrilor Icon_minitimeVin Noi 21, 2008 10:11 am

Salut sunt ovidiu din piatra neamt am 13 ani joc bitefight de vara trecuta de knd un prieten mi la sugerat la inceput mi sa parut banal dar dp a inceput sami placa dp ce am fost banat pe sv 6 am inceput sa joc si pe sv 10 pasiunile mele sunt matematica(:>:>) la care sunt si olimpic pe oras dar si pe judet chiar maine am un concurs m-am nascut la piatra unde am copilarit dar acum 2 luni m-am mutat la baca:D:D

Cam atat despre mine:D lol!
Sus In jos
bloodygirl
.:MOD:. member



Mesaje : 1
Data de înscriere : 23/11/2008

Prezentarea membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea membrilor   Prezentarea membrilor Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 10:58 pm

sal sunt deea din targoviste si am 18 ani.sunt pe bitefight de putin timp
Sus In jos
SpriTe
.:MOD:. member
SpriTe


Mesaje : 2
Data de înscriere : 09/12/2008
Varsta : 33
Localizare : Slobozia

Prezentarea membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea membrilor   Prezentarea membrilor Icon_minitimeMar Dec 09, 2008 9:09 pm

Sal sunt SpriTe sunt din Slobozia...joc bite din iulie..dar asta nu e singurul cont...am mai avut si am fost banat si sunt in cautare de noi prieteni Smile restu le aflati pe parcurs
Sus In jos
http://www.laleagane.ro
T0XIC
.:MOD:. member



Mesaje : 2
Data de înscriere : 08/03/2009

Prezentarea membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea membrilor   Prezentarea membrilor Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 10:44 am

nume: Alex
Varsta:19
Locuiesc in Galati (sunt vecin cu Apocalypso Very Happy )
Si as vrea sa intru in alianta..am mai avut un cont de lvl 36 dar mi-a fost sters ca ma lasasem de BF..dar m-am reapucat..Level: 5
Sus In jos
alyy01
.:MOD:. member



Mesaje : 8
Data de înscriere : 21/11/2009

Prezentarea membrilor Empty
MesajSubiect: salut   Prezentarea membrilor Icon_minitimeSam Noi 21, 2009 3:57 pm

sunt Alin din Timisoara , BF ma joc de cateva luni, despre BF am aflat de la un prieten si m-am apucat si eu ! imi plac mult jocurile sportive (fifa in special). sper sa ne intelegem bine
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezentarea membrilor Empty
MesajSubiect: Re: Prezentarea membrilor   Prezentarea membrilor Icon_minitime

Sus In jos
 
Prezentarea membrilor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MinistryOfDarkness :: Sa ne cunoastem-
Mergi direct la: